Yaşam

Kadıköy’de gençlere ve çocuklara yönelik yaz atölyeleri başlıyor

Kadıköy Belediyesi, 1-25 Ağustos tarihleri ​​arasında çocuk ve gençlerin ücretsiz yararlanabileceği müzik, dans ve yaratıcı drama atölyeleri düzenleyecek.

Kadıköy Belediyesi her yaz olduğu gibi bu yaz da birçok sanat dalında çocuklar ve gençlere yönelik yaz atölyeleri düzenliyor. Gençlerin becerilerini geliştireceği, çocukların eğlenerek öğreneceği yaz atölyeleri ise 1-25 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi ve Çocuk Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek yaz atölyelerine Kadıköylü gençler ve çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Gençlik Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek şan, vokal, yaratıcı drama, dans, gitar, kozmik müzik ve bağlama atölyelerine 14-22 yaş arası gençler katılabilecek. Atölyelere katılmak isteyenler kultursanat.kadikoy.bel.tr adresinden başvuru yapabilirler. Katılımcı sayısının en az 10 en fazla 20 olarak belirlendiği atölyeler her Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 10.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Çocuk Sanat Merkezi’nde masal, müzikli yolculuk, gitar eşliğinde bale, piyano, üflemeli çalgılar, gitar dünyası, davul ve yaylı çalgılar üzerine birçok atölye çalışması yapılacak. 5-13 yaş arası çocuklar, Çocuk Sanat Merkezi’nin uzman öğretmenleri tarafından verilecek eğitimlere, derslerin kontenjanlarına bağlı olarak kayıt olmadan katılabilecekler. Atölye çalışmaları her Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 11:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gevas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu